مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره آگاه

آگاه، مسیر آگاهی را می­ پیماید. ما برآنیم در طی این مسیر پویا باهم رشد کنیم. مجموعه جوان آگاه تشکیل شده از روانشناسان متعهد و مسئولی است که با استفاده از علم روز به همراه مراجعین قدم در راه آگاهی و شناخت می گذارند. هدف ما شناخت نسبت به عمیق ترین بخش­های وجود است. با ما در این مسیر با شرکت در جلسات روان­درمانی فردی، گروهی، کلاس­ها و کارگاه­های آموزشی همراه باشید.


همکاران

دکتر حورا مطیعی

دکتر حورا مطیعی

روانشناس و رواندرمانگر، دوره کارشناسی روانشناسی بالینی خود را در دانشگاه شهید بهشتی گذراند. پس از آن به عنوان دانشجوی استعداد درخشان در هر دو مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در همان دانشگاه تحصیلات خود را به پایان رساند. او فعالیت تخصصی خود را با رویکرد روانتحلیلی از سال ۱۳۸۹ آغاز و مرکز مشاوره و خدمات رواندرمانی آگاه را در سال ۱۳۹۶ تاسیس نمود. وی هم اکنون در این مرکز فعالیت بالینی خود را ادامه می دهد.

دکتر سپهر هاشمیان

روانشناس بالینی و روان درمانگر، دوره ی کارشناسی روانشناسی بالینی خود را در دانشگاه فردوسی مشهد و کارشناسی ارشد را با درجه عالی در همین رشته در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذراند. وی با عنوان دانشجوی استعداد درخشان، وارد دوره ی دکتری تخصصی دانشگاه علامه طباطبایی تهران شده و با رویکرد روان تحلیلی سال های متمادی در درمانگاه های عمومی و تخصصی روانشناسی تجربه بالینی خود را غنی کرده است.

دکتر حانیه خوش سیما

دکتر حانیه خوش سیما

دوره کارشناسی روانشناسی بالینی را در دانشگاه فردوسی مشهد و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی را در دانشگاه شهید بهشتی تهران گذراند و در حال حاضر دانشجوی دکترای تخصصی روانشناسی بالینی در دانشگاه شهید بهشتی می‌باشد. وی به مدت پنج سال روانشناس مسئول مرکز سلامت روان جامعه نگر دانشگاه علوم پرشکی ایران، انستیتو روانپزشکی تهران بوده است. و هم اکنون به صورت تخصصی در رویکرد تحلیلی مشغول فعالیت است.

معصومه امیرفریار

معصومه امیرفریار

روان درمانگر خانواده، کودک و نوجوان است و به صورت تخصصی در زمینه ی زوج درمانگری و مسایل مربوط به پیش از ازدواج به فعالیت مشغول است. او کارشناس ارشد مشاوره خانواده است و همچنین در رشته مطالعات زنان و خانواده مدرک کارشناسی ارشد دارد. وی هم اکنون مدرس دانشگاه علوم پزشکی ایران است و کارگاه های تخصصی بسیاری در زمینه ی حقوق برابر زن و مرد در خانواده و آموزش مهارت های زندگی برای مادران برگزار کرده است.

دکتر سمانه ملکی

دکتر سمانه ملکی

کاندیدای دکترای تخصصی روانشناسی در دانشگاه تهران و کاندیدای روانکاوی در گروه فرویدی تهران.وی مقاطع کارشناسی و ارشد را به ترتیب در دانشگاه علامه طباطبائی و دانشگاه تهران گذرانده و موفق به کسب رتبه اول در میان سایر دانشجویان هم ورودی شده است. هم زمان با شروع آموزش در زمینه روان درمانی تحلیلی، درمان فردی خود را آغاز کرده و طبق استانداردهای انجمن بین المللی روانکاوی تحت آموزش و سوپرویژن است. رویکرد درمانی او روان درمانی تحلیلی با تمرکز بر تئوری روابط ابژه است. تخصص وی روان درمانی بزرگسال، روان درمانی کودک و نوجوان و روان درمانی والدین می باشد.

نگین توسلیان

نگین توسلیان

کارشناس ارشد روانشناسی عمومی و روان درمانگر.
وی عضو گروه فرویدی تهران و دانش آموخته رواندرمانی تحلیلی است و فعالیت خود را از سال ١٣٩٠ آغاز نموده است و تحت نظارت اساتید برجسته روانکاوی دوره های آموزشی خود را گذرانده است. او هم اکنون مشغول فعالیت روان درمانی در حیطه اختلالات فردی بزرگسالان است.

راحله مرادی

راحله (باران) مرادی

روان شناس و روان درمانگر تحلیلی.
وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد و روانشناسی شخصیت بوده و همچنین دانش آموخته روانکاوی مدرن در انستیتو روانکاوی نیویورک (CMPS-LONG DISTANCE) می باشد. وی همچنین از سال ۸۸ کاندیدای روانکاوی معاصر و مدرن تحت نظر اساتید برجسته بین المللی از جمله اساتید انستیتو روانکاوی مدرن نیویورک و تحت سوپرویژن می باشد.

شبنم رزاقي

شبنم رزاقی

روان شناس بالینی و روان درمانگر ، دانش آموخته کارشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی، وی با رویکرد رفتاری شناختی در حوزه اعتیاد و به صورت تخصصی با رویکرد کوتاه مدت راه حل مدار و رویکرد روان تحلیلی در حوزه بالینی مشغول به فعالیت می باشد.

دکتر سارا داودیان

دکتر سارا داودیان

وی مقاطع کارشناسی وکارشناسی ارشد را به ترتیب در دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه شیراز گذرانده و کاندیدای دکتری تخصصی روانشناسی بالینی است. وی دانش آموخته روان تحلیلی تحت نظارت اساتید برجسته این حوزه طبق استانداردهای انجمن بین المللی روانکاوی از سال ۸۷ تاکنون می باشد و کاندیدای ارشد روانکاوی در گروه فرویدی تهران است. وی سال ها به عنوان کارشناس در بخش روانپزشکی پزشکی قانونی تهران فعالیت داشته است. رویکرد درمانی او روان درمانی تحلیلی است و در حال حاضر روان درمانگر تحلیلی نوجوان و بزرگسال می باشد.

مهدیس مقصودلو

دکتر مهدیس مقصودلو

دکتری روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی دارد و به صورت تخصصی در زمینه توانبخشی شناختی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان دارای اختلال نقص توجه و بیش فعالی به فعالیت مشغول است. او همچنین در زمینه مدیریت هیجان در کودکان پرخاشگر و نافرمان و مدیریت رفتار و آموزش والدین تخصص دارد. درمان اختلالات یادگیری و توانبخشی شناختی کودکان دارای عقب ماندگی از دیگر حوزه های کاری اوست. دو کتاب اختلال نقص توجه و بیش فعالی با عناوین ” باهوش اما حواس پرت” و ” مدیریت اختلال نقص توجه و بیش فعالی با رویکرد توانبخشی جبرانی ” از جمله نوشته های او است.

مریم امیرفریار

مریم امیرفریار

رواندرمانگر در حوزه ی انفرادی. وی بیش از ۱۰سال در بیمارستان روانپزشکی با بیماران حوزه روان کار کرده است و در کنار آن به فراگیری روانکاوی پرداخته است. هم اکنون، وی عضو گروه فرویدی تهران است و با رویکرد تحلیلی مشغول به کار است.

کیمیا فرهمند

کیمیا فرهمند

دکتری روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی دارد و به صورت تخصصی در زمینه توانبخشی شناختی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان دارای اختلال نقص توجه و بیش فعالی به فعالیت مشغول است. او همچنین در زمینه مدیریت هیجان در کودکان پرخاشگر و نافرمان و مدیریت رفتار و آموزش والدین تخصص دارد. درمان اختلالات یادگیری و توانبخشی شناختی کودکان دارای عقب ماندگی از دیگر حوزه های کاری اوست. دو کتاب اختلال نقص توجه و بیش فعالی با عناوین ” باهوش اما حواس پرت” و ” مدیریت اختلال نقص توجه و بیش فعالی با رویکرد توانبخشی جبرانی ” از جمله نوشته های او است.

زهرا شاملو

زهرا شاملو

وی کارشناس ارشد مشاوره است و از سال ۸۸ با آغاز درمان تحلیلی خود در رویکرد خانواده درمانی شروع به فعالیت کرد، سپس به صورت تخصصی با رویکرد روان درمانی تحلیلی پیش رفت و طبق استانداردهای انجمن بین المللی روانکاوی تحت سوپرویژن و آموزش است. روان درمانی کودک، نوجوان، بزرگسال و زوج درمانی تخصصی اوست.

دکتر پیچک آرمان

دکتر پیچک آرمان

دوره کارشناسی خود را در دانشگاه شهید بهشتی تهران گذرانده است. دوره کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی را در دانشگاه علم و فرهنگ گذرانده و هم اکنون کاندیدای دکتری روانشناسی دانشگاه کرج است. ایشان کاندیدای ارشد گروه فرویدی تهران است و بالغ بر بیش از ۱۰ سال است که تحت نظر اساتید بزرگ روانکاوی به کار بالینی مشغول است. همچنین وی تجربه کار بالینی در کلینیک های خصوصی و ادارات دولتی و مراکز شبانه روزی کار با کودکان بی سرپرست و بدسرپرست دارد.

دکتر پانته آ موسوی

دکتر پانته آ موسوی

کاندیدای دکتری روانشناسی بالینی از دانشگاه شیراز است. رویکرد وی روان درمانی تحلیلی است و در حوزه درمان فردی بزرگسالان فعالیت دارد. او از سال ۹۵ دانشجوی روانکاوی در مرکز مطالعات روانکاوی تهران است. فعالیت حرفه ای خود را از سال ۹۸ با کار با کودکان مبتلا به سرطان در بیمارستان محک آغاز کرده و پس از آن در حوزه های روانسنجی، روانشناسی صنعتی و سازمانی و مدیریت مرکز مشاوره روانشناسی فعالیت داشته است. همچنین مدتی به عنوان روانشناس داوطلب در کمپ پناهندگان یونان حضور داشته است. از سال ۹۷ کار تخصصی خود را در زمینه روان درمانی تحلیلی مطابق با استانداردهای انجمن های بین المللی روانکاوی ادامه داده است. علاقه پژوهشی وی در زمینه روانشناسی سالمندان است.